(fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

Bilety na mecz Lechia Gdańsk – Akademija Pandev od wtorku w sprzedaży

Wicemistrz Macedonii Północnej Akademija Pandev będzie rywalem piłkarzy gdańskiej Lechii w I rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji. Pierwszy mecz tych drużyn już 7 lipca na Polsat Plus Arenie Gdańsk. Od wtorku, 21 czerwca można będzie już kupować bilety na ten mecz.
Adam
Mauks
20.06.2022 / 13:43

W czwartek, 7 lipca odbędzie się pierwszy z dwóch meczów I rundy kwalifikacyjnej Ligi Konferencji Europy pomiędzy Lechią Gdańsk, a macedońską Akademiją Pandev. Spotkanie w Gdańsku rozpocznie się o godzinie 20.15. Sprzedaż biletów na to wydarzenie wystartuje we wtorek – 21 czerwca, a jako pierwsi bilety kupią posiadacze karnetów na mecze Lechii. Rewanż odbędzie się w stolicy Macedonii Północnej – Skopje, 14.07 o godz. 17.

We wtorek, 21 czerwca wystartuje przedsprzedaż biletów na mecz w Gdańsku. Od wtorku do czwartku (23.06) kupować bilety będą mogli posiadacze karnetów, natomiast od piątku (24 czerwca) sprzedaż biletów będzie otwarta dla wszystkich kibiców.

Na trybunę żółtą i czerwoną bilety będą kosztować: 70 złotych, a w dniu meczu 75., ulgowy 50, w dniu meczu 55. Na trybunę zieloną i niebieską: 40 złotych, a w dniu meczu 45, ulgowy 25, a w dniu meczu 30.

Bilety można kupować za pośrednictwem strony: bilety.lechia.pl oraz punktach stacjonarnych jak np. kasy stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk, Sklepach Kibica Lwy Północy przy ul. Podwale Staromiejskie 93, ul. Obrońców Wybrzeża 1, Centrum Informacji Turystycznej w Gdańsku przy Długim Targu 28/29 a także salonikach prasowych sieci Kolporter w Gdańsku, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Tczewie oraz Słupsku.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze