kiszone ogórki

Ukradł karton mleka
i słoik ogórków. Teraz może spędzić 10 lat za kratkami

To przestępstwo, z pewnością, trafi na listę najbardziej kuriozalnych, przynajmniej w ostatnim czasie. Z piwnicy jednego z domów w Borzytuchomiu mężczyzna ukradł... karton mleka i słoik ogórków. Nic więcej! Wartość skradzionych produktów oszacowano na 20 złotych. Sprawca został szybko ujęty, nawet nie zdążył skonsumować łupu. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Piotr
Piesik
24.01.2023 / 11:18

W Borzytuchomiu ukradł z piwnicy… karton mleka i słoik ogórków

Połączenie mleka i ogórków kiszonych to prosta droga do rozstroju żołądka, lecz niestraszne to było młodemu mężczyźnie, który dokonał włamania do piwnicy jednego z domów na terenie Borzytuchomia.

– Bytowscy dzielnicowi otrzymali informację o kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego w Borzytuchomiu. Sprawca miał ukraść produkty spożywcze. Właściciel przekazał policjantom, że włamywacz zniszczył zabezpieczenia w drzwiach jego piwnicy, wyrywając zawias z kłódką – informuje st. sierż. Dawid Łaszcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

Niecodzienne okazały się straty spowodowane przez złodzieja. Po sprawdzeniu wyszło, że sprawca ukradł… karton mleka i słoik ogórków, wszystko o łącznej wartości 20 złotych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Włamanie do jubilera w dawnym kinie Krewetka w Gdańsku!

Dzielnicowi doskonale znają swój teren i mieszkających tam ludzi, więc szybko wytypowali, kto mógł dopuścić się tego przestępstwa. Pojechali do jego miejsca zamieszkania – trafili w przysłowiową dziesiątkę. W mieszkaniu policjanci znaleźli skradzione produkty, zaś 27-latek przyznał się do włamania i kradzieży.

Sprawca został zatrzymany i przewieziony do komendy w Bytowie, tam usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze