Ciało 17-latka znalezione przy torach. Sprawę bada policja

Ciało 17-letniego mieszkańca pow. malborskiego znaleziono w pobliżu torowiska, niedaleko stacji kolejowej Królewo Malborskie. Na tę chwilę nie wiadomo co jest powodem śmierci nastolatka. Sprawę bada malborska policja pod nadzorem prokuratury.
Karol
Uliczny
12.05.2023 / 19:34

12 maja, przed godz. 12 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku został powiadomiony przez pracownika kolei, że w trakcie prac konserwacyjnych prowadzony przy torach, na wysokości Królewa Malborskiego, znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pracowali pod nadzorem prokuratora.

- Mundurowi zabezpieczyli miejsce ujawnienia zwłok oraz ślady, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności śmierci nastolatka – mówi st. asp. Sylwia Kowalewska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Malborku. – Wstępnie, nie ujawniono udziału osób trzecich. Prawdopodobnie śmierć nastąpił na skutek potrącenia przez pociąg.

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. To 17-letni mieszkaniec pow. malborskiego. Przyczyny zgonu wyjaśni zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze