Bartosz Kuźniarski i Kamil Banaczek już w barwach Cartusii 

Dwaj nowi piłkarze w Cartusii

Okres przerwy przed rundą wiosenną przynosi zmiany kadrowe. Obchodzącą w tym roku jubileusz 100-lecia III-ligową Cartusię wzmocni dwóch nowych zawodników. Obaj piłkarze zagrają w linii pomocy.
Adam
Mauks
17.01.2023 / 17:37

21-letni Kamil Banaczek przyszedł do Cartusii z KP Starogard. Wcześniej grał w Piaście Żmigród, czy rezerwach Górnika Zabrze. W rundzie jesiennej rozegrał 15 meczów ligowych w klubie z Kociewia.

- Pierwsze dni w klubie minęły bardzo pozytywnie. Wszystko "wskoczyło" na dobre tory - mówi Kamil Banaczek, świeżo upieczony piłkarz klubu z Kartuz. - Oczywiście celem jest wywalczenie miejsca w pierwszym składzie. Najbliższe dni są kluczowe, żeby dobrze przygotować się do rundy wiosennej i żeby zaprocentowało to ligowymi zwycięstwami.

Bartosz Kuźniarski do kartuskiego klubu przyszedł z Raduni Stężyca. 21-letni piłkarz wcześniej także występował w KP Starogard Gdański, a także rezerwach i grupach młodzieżowych Lechii Gdańsk.

- Przyszedłem do Kartuz i mam nadzieję, że ciężką pracą zasłużę na wyjściowy skład. To dobry czas, żeby się odbudować i pomóc klubowi. Z pewnością wszyscy w klubie mają wyższe ligowe aspiracje i zrobimy wszystko, że pomóc w każdym kolejnym meczu - komentuje swoje przyjście do klubu Bartosz Kuźniarski.

 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze