Przemysław Guzow

(fot. Dominik Paszliński | www.gdansk.pl)

Dyrektor Gdańskich Nieruchomości zrezygnował ze stanowiska. Nowego wyłoni konkurs

Tylko do końca miesiąca obowiązki sprawować ma dotychczasowy dyrektor Gdańskich Nieruchomości Przemysław Guzow, który w środę, 3 sierpnia ogłosił swoją rezygnację. Jego następcę wyłonić ma konkurs.
Jacek
Wierciński
3.08.2022 / 14:26

O istotnej zmianie w zakładzie Gdańskie Nieruchomości, zarządzającym tysiącami lokali mieszkalnych, lokali użytkowych i garaży, w których Gmina Miasta Gdańska posiada udziały, oraz ponad 50 położonymi w stolicy Pomorza nieruchomościami, należącymi do Skarbu Państwa, w środę, 3 sierpnia poinformował gdański magistrat. Jak czytamy, tego samego dnia rezygnację ze stanowiska złożył Przemysław Guzow, dotychczasowy dyrektor GN, który swoje obowiązki będzie pełnił do końca miesiąca.

– Chcielibyśmy bardzo podziękować dyrektorowi za dotychczasową współpracę, która trwała nieprzerwanie od 2017 roku. W tym czasie udało się wprowadzić wiele zmian z korzyścią dla mieszkańców Gdańska, które chcemy kontynuować i wykorzystać w zakresie inwestycyjnym – komentuje, cytowany przez urzędników, Piotr Kryszewski, zastępca prezydenta ds. usług komunalnych.

Warto przypomnieć, że to właśnie on, dokładnie 2 miesiące wcześniej, objął fotel wiceprezydenta nadzorującego odcinek administrowany przez Gdańskie Nieruchomości.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT CZYTAJ TUTAJ: Gdańsk ma nowego wiceprezydenta. Alan Aleksandrowicz odchodzi z urzędu

Z Przemysławem Guzowem w zakładzie pracują dwie wicedyrektor:

  • Magdalena Juncewicz (zastępca dyrektora ds. modernizacji i inwestycji)
  • oraz Karolina Pocholska (zastępca dyrektora ds. nadzoru i gospodarowania zasobem).

Z informacji przekazanych przez władze miasta wynika, że konkurs na nowego dyrektora „zostanie ogłoszony w najbliższych dniach”.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze