Gdynia: Sprzeczka na Hali Targowej zakończyła się postrzałem

Dwaj mężczyźni pokłócili się na Hali Targowej w Gdyni w czwartek 11 maja 2023 roku tuż przed południem. Sprzeczka doprowadziła do tego, że jeden z nich: 30-latek wyciągnął pistolet pneumatyczny na kulki i postrzelił drugiego. Napastnik trafił do policyjnego aresztu, a pokrzywdzony – do szpitala.
Jacek
Wierciński
11.05.2023 / 20:00

Gdyńscy policjanci relacjonują, że przed godziną 12.00 w południe, w czwartek 11 maja 2023 roku otrzymali zgłoszenie o tym, że na Hali Targowej w Gdyni doszło do sprzeczki dwóch mężczyzn.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 30-letni mężczyzna, wykorzystując pistolet pneumatyczny na kulki zranił innego mężczyznę – zaznacza mł. asp. Marek Kobiałko z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

I dodaje: Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Jego życie nie jest zagrożone. Sprawca tego zdarzenia został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Jak się dowiadujemy, na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z udziałem technika kryminalistyki, która zabezpieczyła ślady oraz przeprowadziła oględziny miejsca.

- Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia – słyszymy.

Zobacz: 55-latek z Gdańska zatrzymany za relację seksualną z 13-latką

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze