Groźny wypadek pod Kwidzynem. 7 zniszczonych aut

Aż 7 aut, w tym jedno ciężarowe, zostało uszkodzonych w zdarzaniu, do którego doszło we wtorek w miejscowości Otłowiec w pow. kwidzyńskim. Dwie poszkodowane osoby wymagały hospitalizacji. Ich obrażenie nie są poważne.
Karol
Uliczny
25.04.2023 / 16:30

Zgłoszenie o zdarzeniu na drodze krajowej nr 55 pomiędzy Kwidzynem a Gardeją, wpłynęło do służb ratunkowych we wtorek, 25 kwietnia, ok. godz. 14. Na miejscu interweniowały policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. W czasie akcji, krajowa „55” była zablokowana. Policja prowadziła objazdy drogami lokalnymi.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że jadący od strony Gardei kierowca dostawczego busa marki iveco, wyprzedzał samochód ciężarowy nauki jazdy, w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia z osobowym renault – mówi asp. Anna Filar asystent ds. prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie. – Na skutek zderzenia, iveco zahaczyło o kolejne auto, tym razem osobowego volkswagena. Natomiast pozostałe auta zostały uszkodzone odpryskami rozbitych samochodów. Dwie poszkodowane osoby to kobiety. Obie trafiły do szpitala. Ich obrażenia nie są jednak poważne.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze