wypadek w Malborku

(fot. policja Malbork)

Wypadek na DK55
w Malborku! Ranne cztery osoby

Cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek, 8 sierpnia na ul. 500-lecia (DK55) w Malborku. Najprawdopodobniej wszyscy ranni trafią do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.
Krystyna
Paszkowska
8.08.2022 / 16:38

Do wypadku doszło w poniedziałek, 8 sierpnia około godz. 15:00 na ul. 500-lecia w Malborku. Samochód osobowy zderzył się z autobusem.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki seat, jadąc w kierunku Sztumu, zasłabł – informuje st. asp. Sylwia Kowalewska, rzeczniczka malborskiej policji. – W czasie jazdy zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z autobusem miejskim. Dosłownie przed kilkoma minutami uzyskałam potwierdzenie, że ranne zostały cztery osoby, ale to się może jeszcze zmienić. Poszkodowani to: dwie osoby starsze, dziecko i kierowca seata.

Cała czwórka trafi do szpitala.

wypadek w Malborku
fot. policja Malbork

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Nieopodal doszło do kolizji – pojazd ciężarowy zderzył się z osobowym. Podróżni mogą skorzystać z objazdu wytyczonego przez policję ul. Kochanowskiego. Na razie trudno określić, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze