Piękne świąteczne ozdoby dla Wielkiej Orkiestry wykonali podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Malborku Fot. Sztab WOŚP Malbork

Malborski sztab WOŚP prowadzi świąteczne licytacje!

Choć dopiero 30 stycznia przyszłego roku odbędzie się trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to w lokalnych sztabach WOŚP przygotowania idą już pełną parą. W Malborku prowadzone są już pierwsze licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz Orkiestry. To ozdoby świąteczne, więc powinny trafić do zwycięzców przed Wigilią, termin zakończenia licytacji mija 22 grudnia.
Piotr
Piesik
18.12.2021 / 20:52

30 stycznia 2022 roku po raz trzydziesty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zbiórka będzie tym razem prowadzona dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki oraz leczenia wzroku u dzieci. Do finału przygotowują się już lokalne sztaby Orkiestry.

Malborski sztab już 8 grudnia zakończył rekrutację wolontariuszy, którzy będą kwestować z charakterystycznymi puszkami Orkiestry. Będzie ich 160. Podobnie dzieje się w innych sztabach. Trwa gromadzenie fantów na loterie oraz licytacje. Nie sposób przewidzieć, czy sytuacja epidemiologiczna pozwoli na zorganizowanie koncertów oraz imprez finałowych.

W Malborku prowadzone są już licytacje pierwszych fantów ofiarowanych dla Wielkiej Orkiestry. To przedmioty związane ze świętami Bożego Narodzenia, więc powinny trafić do zwycięzców licytacji jeszcze przed Wigilią. Na licytację Allegro trafiły m.in. oryginalne i niepowtarzalne ozdoby podarowane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Malborku. 

Licytacji szukać należy pod adresem https://allegro.pl/uzytkownik/WOSPSztabMalbork

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze