Sebastian Zomkowski, Wojciech Siółkowski, Aleksandra Dulkiewicz

Prezydent Gdańska podziękowała za pracę Sebastianowi Zomkowskiemu. W środku Wojciech Siółkowski, nowy dyrektor ZTM w Gdańsku

Jest nowy dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku. To Wojciech Siółkowski

Wojciech Siółkowski nowym dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku. Zastąpił Sebastiana Zomkowskiego, który po 26 latach postanowił pożegnać się z gdańską komunikacją miejską.
Olek
Knitter
15.11.2023 / 13:26

Sebastian Zomkowski zrezygnował ze stanowiska dyrektora ZTM w Gdańsku

Sebastian Zomkowski w piątek, 10 listopada wystąpił do władz Gdańska o rozwiązanie umowy o pracę. Zrobił to po 26 latach w gdańskiej komunikacji miejskiej.

– Wystąpiłem z prośbą o rozwiązanie umowy o pracę i jest to wyłącznie moja decyzja, do której przygotowywałem przełożonych i najbliższych współpracowników od dłuższego czasu. Po 26 latach pracy w gdańskiej komunikacji miejskiej pora na zmiany i realizację planów, na które do tej pory nigdy nie miałem czasu – informuje były już dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku Sebastian Zomkowski.

Wojciech Siółkowski nowym dyrektorem ZTM w Gdańsku

Decyzją prezydent Gdańska, obowiązki dyrektora ZTM w Gdańsku przejął Wojciech Siółkowski, który w gdańskim urzędzie pracuje od blisko dziesięciu lat, a od 2019 roku pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych ZTM. Podczas spotkania z pracownikami nowy dyrektor ZTM w Gdańsku wyraził wdzięczność za nominację.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kierowcy i motorniczowie chcą znaczących podwyżek

– Chciałem podziękować władzom Gdańska za zaufanie, a dyrektorowi Sebastianowi Zomkowskiemu za to, że przed laty dał mi szansę pracować w tym zespole. Mam świadomość odpowiedzialności i wykonania tego ważnego zadania. Jednak to, co daje wiatr w żagle i napawa optymizmem, to fakt, że tu jest bardzo fajny, zgrany, profesjonalny i kompetentny zespół, dlatego wierzę, że ta misja może się udać – powiedział nowy dyrektor ZTM Wojciech Siółkowski.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze