Od targów szkolnictwa wyższego do konferencji "Oblicza dobrobytu"

Powiślańska Szkoła Wyższa przygotowała dla naukowców, studentów oraz wszystkich mieszkańców Pomorza kilka interesujących wydarzeń. W środę w Gdańsku V Międzynarodowe Targi Szkolnictwa Wyższego, w piątek zaś w Gdyni X Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Oblicza Dobrobytu" oraz V Międzynarodowa Konferencja Studentów.
Piotr
Piesik
16.05.2023 / 09:45

Powiślańska Szkoła Wyższa to uczelnia mogąca się pochwalić szybkim i ciekawym rozwojem. Jej siedziba znajduje się w Kwidzynie, lecz działają też filie w Gdańsku oraz Kościerzynie. 

V Międzynarodowe Targi Szkolnictwa Wyższego odbędą się w środę 17 maja w sali "Niebo Polskie" w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku. Od godz. 10. do 15. do dyspozycji będą tam przedstawiciele wielu uczelni zagranicznych, także z dość egzotycznych krajów. W gronie wystawców zapowiadane są m.in. University of Biskra z Algierii, Mbarara University of Science and Technology z Ugandy, Sidi Mohamed Ben Abdellah University z Maroka, Mongolian University of Life Sciences w Mongolii, Al-Quds University z Palestyny czy Eurasia International University z Armenii. Udział w targach jest bezpłatny.

Uczelnia zaprasza też wszystkich potencjalnych słuchaczy na X Międzynarodową Konferencję Naukową "Oblicza Dobrobytu". Przygotowywanych jest 30 wystąpień prelegentów, którzy podejmą zagadnienia szerzenia internacjonalizacji, wiedzy i edukacji. Z racji głównych zainteresowań uczelni promowane będą zawody medyczne oraz przedsiębiorczość. Konferencja odbędzie się w piątek 19 maja od godz. 9. do 14. w budynku III Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy Alei Zwycięstwa 96/98 w Gdyni.

Tego samego dnia, pod tym samym adresem, również od godz. 9. do 14. Powiślańska Szkoła Wyższa organizuje V Międzynarodową Konferencję Studentów. Tu również szykowane są wystąpienia prelegentów-studentów polskich i zagranicznych, dotyczące tematyki zdrowotnej oraz biznesu. Uczelnia zaprasza wszystkich, zarówno studiujących w języku polskim jak też języku angielskim.

Szczegółowe harmonogramy tych wydarzeń znaleźć można na stronie internetowej oraz fanpage'u Powiślańskiej Szkoły Wyższej.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze