wypadek, znak

Wypadki aut na obwodnicy Trójmiasta i odcinku S6 za Wejherowem!

Do dwóch poważniejszych wypadków doszło po południu w sobotę, 13 sierpnia na trasie S6. W zderzeniu 3 aut na odcinku stanowiącym obwodnicę Trójmiasta, na węźle Gdańsk Lotnisko zostały przebite bariery drogowe, a w Gościcinie na fragmencie trasy będącym przedłużeniem obwodnicy, za Wejherowem, doszło do czołowego zderzenia 2 samochodów. Łącznie ranne i poszkodowane zostały 3 osoby. Ruch odbywał się z utrudnieniami.
Jacek
Wierciński
13.08.2022 / 15:39
Aktualizacja
godz. 17:40

Służby zakończyły działania na miejscu wypadku na obwodnicy Trójmiasta.

godz. 16:25

Służby zakończyły działania na miejscu wypadku w Gościcinie.

Wcześniej

Do pierwszego z wypadków doszło tuż przed godziną 13:20 na łącznicy zjazdowej z ulicą Słowackiego (jadąc od strony Gdańska Wrzeszcza), na S6 w kierunku Łodzi. Jest tam możliwy przejazd, ale jeden z 3 samochodów, które łącznie brały udział w zdarzeniu, przebił stalowe bariery i zatrzymał się na łącznicy zjazdowej z S6 na Trasę Słowackiego, w kierunku lotniska, blokując tę łącznicę. Auta chcące wjechać z obwodnicy na zjazd w kierunku lotniska w Rębiechowie, jeszcze o godzinie 15:30 musiały zawracać na następnym węźle w Karczemkach, by skręcać w kierunku portu lotniczego z obwodnicy, jadąc już w przeciwną stronę. W tym zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, a na 2 godziny po jego zgłoszeniu wciąż trwała interwencja 2 zastępów Państwowej Straży Pożarnej.

PRZECZYTAJ TEŻ: Uciekał przed policją, uderzył w znak i zbiegł, zostawiając rannych pasażerów

Strażacy pomagali także dwójce osób poszkodowanych w drugim wypadku na trasie S6 – na odcinku już za obwodnicą Trójmiasta – w Gościcinie. W położonej w gminie Wejherowo miejscowości tuż po godzinie 15:00 doszło do zderzenia czołowego, w którym, zgodnie z informacją przekazaną ratownikom, 2 osoby odniosły rany.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze