(fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

Samolotem z Gdańska również do Pragi, Werony i Barcelony

Praga, Ryga, Barcelona El Prat, Werona, Malaga – to tylko niektóre nowe bądź odświeżone kierunki lotów, które będą oferowane przez linie lotnicze z lotniska w Gdańsku. Większość nowych połączeń wejdzie w życie wraz z kolejną zmianą rozkładu lotów, czyli od 26 marca 2023.
Olek
Knitter
18.11.2022 / 13:53

Już w styczniu linie Wizz Air uruchomią dwa nowe połączenia z Gdańska. Pasażerowie będą mogli polecieć do hiszpańskiej Malagi bądź też włoskiej Werony.

Ten pierwszy kierunek będzie dostępny już od 10 stycznia. Według rozkładu loty będą odbywały się we wtorki oraz w soboty. Cztery dni później ruszą loty do Werony (uwaga, będą realizowane do 25 marca 2023 roku). Pasażerowie będą mogli latać w soboty.

ZOBACZ TEŻ Dreamlinerem z Gdańska na Dominikanę 

M.in. Hiszpania i Włochy to również kierunki, które od końca marca planuje wprowadzić Ryanair. Ale pasażerowie będą mogli także polecieć też do Czech i Czarnogóry.

Rejsy do Podgoricy (Czarnogóra) będą realizowane dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz czwartki.

Do Pragi będzie można udać się w środy lub soboty, a do Malagi we wtorki lub soboty. Z Gdańska do Barcelony El Prat (zamiast na oddalone od Barcelony lotnisko Reus) będą realizowane dwa razy w tygodniu - we wtorki oraz soboty. Natomiast z Gdańska do Rygi będą trzy loty w tygodniu - we wtorki, czwartki oraz soboty. W sezonie letnim powróci połączenie do Neapolu (w piątki oraz niedziele).

Warto dodać, że od 26 marca pasażerowie lecący do Wenecji będą lądować na lotnisko Treviso (zamiast na Marco Polo).

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze