(fot. materiał prasowy) 

Lego otwiera w Gdańsku swój sklep!

Pierwszy trójmiejski sklep LEGO, wypełniony po brzegi najnowszymi zestawami klocków, zostanie otwarty 1 września 2022 roku. Sklep będzie zlokalizowany w galerii handlowej Forum Gdańsk i będzie piątym tego typu sklepem w Polsce.
Redakcja
Zawsze Pomorze
15.08.2022 / 10:58

Sklep Lego w Gdańsku. Wkrótce otwarcie!

W nowym sklepie wykorzystane zostaną najnowsze technologie, dzięki którym klienci będą mogli z bliska zapoznać się z bardzo zróżnicowanym asortymentem zestawów LEGO i atrakcjami związanymi z budowaniem, które są dostępne wyłącznie w oficjalnych sklepach LEGO.

- Wiemy, że w Gdańsku jest wielu lojalnych fanów LEGO, w związku z tym jesteśmy podekscytowani, że niedługo będą oni mogli osobiście doświadczyć zabawy i zakupów w stacjonarnym sklepie LEGO w Trójmieście. Odliczamy już dni, aby przywitać lokalną społeczność w naszym salonie i zapewnić wszystkim odwiedzającym wyjątkowe wrażenia z wizyty, w tym dostęp do najnowszych produktów i niekończące się atrakcje! - komentuje Kai Merkle, dyrektor LEGO Retail na Polskę.

Od 1 września klienci będą mogli skorzystać z mnóstwa ekskluzywnych promocji dostępnych jedynie przez pierwszy tydzień funkcjonowania sklepu. Dodatkowo w dniu otwarcia pierwsze 250 osób odwiedzających sklep otrzyma unikalną, spersonalizowaną płytkę LEGO Store Gdańsk.

(fot. materiał prasowy) 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze