Urząd Miejski w Słupsku

Kamil B. straci funkcję radnego dopiero z chwilą uprawomocnienia się wyroku (fot. Urząd Miejski w Słupsku)

Słupsk będzie miał Kartę Mieszkańca. Start już w wakacje

Przymiarki do Słupskiej Karty Mieszkańca zaczęły się jeszcze za czasów, gdy prezydentem Słupska był Robert Biedroń. W kolejnych latach z projektem tym było jednak sporo zamieszania, był on z różnych powodów zmieniany i zawieszany w próżni. Jakiś czas temu ponownie powrócono do tematu i teraz jego wdrożenie ma być już tylko formalnością, gdyż wszystkie przygotowania są już na ostatniej prostej.
Olek
Knitter
8.06.2022 / 13:10

Po wielu latach planowania, dyskutowania i wreszcie wdrażania projektu już w wakacje ma zainaugurować Słupska Karta Mieszkańca. Będzie to nie tylko plastikowy „dokument”, który będzie można schować do portfela, ale także specjalna aplikacja. Dzięki nim mieszkańcy będą mogli liczyć na ulgi i to nie tylko w komunikacji publicznej, co ostatnio obiecali słupscy samorządowcy, ale też chociażby przy zakupie biletów do miejskich instytucji kultury czy parku wodnego. Ale to nie wszystko. W słupskim urzędzie nadal czekają na chętne do współpracy instytucje, firmy, kluby sportowe i różne organizacje pozarządowe, które będą pełniły rolę partnerów.

- Zależy nam na tym, aby program Słupskiej Karty Mieszkańca był atrakcyjny i satysfakcjonujący zarówno pod względem włączania się w życie miasta, jak i osiągania wymiernych zysków – informują w urzędzie.

Aplikacja ma być gotowa jeszcze w czerwcu, a kartę będzie można zamawiać od lipca przez internet lub osobiście w Domu Startupów przy ulicy Tuwima 34 w Słupsku.

Aby ubiegać się o Słupską Kartę Mieszkańca trzeba m.in. mieszkać i rozliczać się w Słupsku.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze