śmiertelny wypadek w Reblinie

Tragiczny wypadek pod Reblinem

Śmiertelny wypadek w Reblinie koło Słupska! Pięć osób ciężko rannych

37-letnia kobieta nie żyje, a pięć osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala – to tragiczny bilans wypadku, do którego doszło w niedzielę, 1 października na S6 niedaleko miejscowości Reblino na trasie Słupsk-Sycewice.
Olek
Knitter
1.10.2023 / 14:46

Śmiertelny wypadek w Reblinie! Nie żyje 37-letnia kobieta

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę, 1 października po godz. 11.00.

– Słupscy policjanci ustalili wstępnie, że kierujący Oplem Astra 52-letni mężczyzna, jadąc w kierunku Koszalina, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący samochód Seat Ibiza. W wyniku zderzenia pojazdów, Seat zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo – informuje nas asp. Kamila Koszałka z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek w Grabówku pod Kościerzyną! Zginęło dwóch młodych mężczyzn

Niestety, mimo reanimacji, kierująca Seatem 37-letnia kobieta zmarła na miejscu wypadku. Pięć osób, w tym kobietę w ciąży oraz kilkuletnie dziecko, w ciężkim stanie przewieziono do szpitala.

– Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora sporządzają oględziny, zabezpieczają ślady i dowody – dodaje asp. Kamila Koszałka.

PRZECZYTAJ TEŻ: Gdańsk: Śmiertelny wypadek w Nowym Porcie! Nie żyje kobieta potrącona przez tira

Przy wypadku pracowali także strażacy.

– Na miejsce zadysponowano cztery zastępy PSP i jeden zastęp OSP. Działania strażaków polegały na wydobyciu poszkodowanych z rozbitych aut i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przed przekazaniem rannych Zespołom Ratownictwa Medycznego. Następnie zabezpieczono miejsce działań – informuje mł.kpt. Piotr Basarab ze słupskiej straży.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze