Zdjęcie z interwencji policji tuż po potrąceniu 6-latki | źródło: KPP w Wejherowie

Zdjęcie z interwencji policji tuż po potrąceniu 6-latki (fot. KPP w Wejherowie)

Śmiertelny wypadek w Wejherowie! Nie żyje 6-letnia dziewczynka

Do potrącenia 6-letniej dziewczynki przez samochód dostawczy doszło tuż po godzinie 12 w czwartek, 2 grudnia w Wejherowie. Dziecko potrzebowało reanimacji i zostało przewiezione do szpitala. Przyczyny zdarzenia ustalają lokalni policjanci. Niestety, finał zdarzenia jest tragiczny - dziewczynka zmarła.
Redakcja
Zawsze Pomorze
2.12.2021 / 14:01

Aktualizacja, godz. 15.30

Wejherowska policja potwierdziła, że w wyniku odniesionych wskutek wypadku obrażeń, 6-latka zmarła.

Wcześniej 

Potrącenie dziewczynki przekraczającej ulicę Gdańską w Wejherowie miało miejsce około godz. 12:15. Dziecko w wieku 6 lat zostało uderzone przez dostawczego mercedesa sprinter i konieczne były reanimacja, a później transport do szpitala w stanie ciężkim.

Na miejscu interweniowały 4 zastępy straży pożarnej i jeszcze 1,5 godziny po zdarzeniu pracowali policjanci, którzy, z udziałem kierowcy pojazdu, usiłowali ustalić szczegółowe okoliczności zdarzenia, w którym uczestniczyć miał jeszcze jeden pieszy (nie został poszkodowany w takim stopniu jak 6-latka).

– Wciąż prowadzone są czynności, wyznaczono objazd na tym fragmencie drogi krajowej numer 6 w kierunku Lęborka – poinformowała „Zawsze Pomorze” asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze