II Sopocki Bieg WOŚP

II Sopocki Bieg WOŚP za nami. Ponad 350 uczestników o wielkich sercach

Sopot gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z okazji 31. finału w sobotę, 28 stycznia w samo południe ponad 350 śmiałków wystartowało w II Sopockim Biegu WOŚP. Uczestnicy mogli sprawdzić się na dystansie 4 i 8 km.
Patrycja
Cybulska
28.01.2023 / 20:21

W tym biegu nie liczył się zwycięzca. Ważny był cel, czyli wsparcie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dla niej w sobotę, 28 stycznia o godz. 12:00 na skwerze Kuracyjnym zgromadziło się ponad 350 osób, które wystartowały w II Sopockim Biegu WOŚP.

>>> Zmagania biegaczy obserwował Karol Makurat. Zobaczcie zdjęcia! <<<

II Sopocki Bieg WOŚP. Ponad 350 uczestników

Uczestnicy biegu, bez względu na wiek, mogli spróbować swoich sił na dystansie 4 i 8 km. Start i metę wyznaczono na skwerze Kuracyjnym, natomiast trasa w całości prowadziła plażą. Jak podkreślali organizatorzy, dozwolona była każda forma pokonania dystansu: bieg lub marsz, także z kijami do nordic walking.W zmaganiach udział wzięła m.in. wiceprezydentka Sopotu Magdalena Czarzyńska-Jachim.

PRZECZYTAJ TEŻ: Obiad z Donaldem Tuskiem, kolacja z Magdaleną Linette i gotowanie z Aleksandrą Dulkiewicz

Opłata startowa w wysokości min. 50 zł w całości została przeznaczona na wsparcie 31.finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorem biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie. Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu imprez sportowych „Sopocka zima”.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze