W Kwidzynie znaleziono zwłoki. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

Zwłoki mężczyzny o nieznanej tożsamości znaleziono na terenie Kwidzyna. Policjanci kwidzyńskiej komendy proszą o informacje wszystkich, którzy mogliby pomóc w ustaleniu personaliów tego człowieka.
Piotr
Piesik
25.08.2023 / 13:10

Zwłoki przy Mickiewicza w Kwidzynie. Kim jest ten mężczyzna?

Zwłoki nieznanego wciąż mężczyzny znaleziono przy ul. Mickiewicza w Kwidzynie. Człowiek ten nie miał niestety przy sobie żadnych dokumentów. 

Jak dowiedzieliśmy się w kwidzyńskiej Komendzie Powiatowej Policji, zwłoki znajdowały się w stanie daleko posuniętego rozkładu. Z dużym prawdopodobieństwem określić można, że denat nie był mieszkańcem Kwidzyna, nie został rozpoznany przez policjantów tutejszej jednostki, nie wskazują na to znaki szczególne, nie zgłaszano zaginięcia mężczyzny który mógłby odpowiadać opisowi znalezionych zwłok. 

Trwają też czynności śledcze mające przynieść pełną wiedzę, czy do śmierci mężczyzny mogły się przyczynić inne osoby.

Człowiek ten był ubrany w ciemne krótkie spodenki typu moro, zapinaną czarną kurtkę sportową, ciemną koszulkę z krótkim rękawem z napisem „INGEN HAVE LOSNINGER” na przodzie, czarne sportowe buty „Reebok”, miał także czarno-biały plecak. Policjanci w trakcie czynności ujawnili kolejne znaki szczególne. Mężczyzna posiadał na prawym przedramieniu tatuaż przypominający tygrysa, a na lewym przedramieniu tatuaż przypominający krzyż.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje, które mogłyby przyczynić się do ustalenia tożsamości tego mężczyzny, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie tel. 47 74 29 222. Można też kontaktować się z każdą najbliższą jednostką policji.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze