policja

Zwłoki kobiety znalezione w Gdyni. Śmierć najpewniej bez udziału osób trzecich

Ciało, jak się okazało, 38-letniej kobiety znalezione zostało rano we wtorek 21 listopada 2023 roku przy ulicy Bohaterów Starówki Warszawskiej w Gdyni. Trwa ustalanie przyczyn śmierci.
Redakcja
Zawsze Pomorze
21.11.2023 / 10:51
Aktualizacja | 21.11.2023 r.
godz. 16:30

Z informacji przekazanych nam w międzyczasie przez Komendę Miejską Policji w Gdyni wynika, że nieżyjącą kobietę udało się zidentyfikować, jako 38-latkę oraz że trwa ustalanie okoliczności jej śmierci.

- Najprawdopodobniej wypadła ona z okna na 5. piętrze budynku, przy którym została znaleziona lub targnęła się na swoje życie. Nic nie wskazuje na to, by w zdarzeniu uczestniczyły osoby trzecie - mówi, dopytywana o sprawę, prokurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

- Po godzinie 9 rano otrzymaliśmy zgłoszenie, o tym, że przy budynku przy ulicy Bohaterów Starówki Warszawskiej w Gdyni znalezione zostało ciało kobiety. Na miejsce pojechali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy wykonują czynności pod nadzorem prokuratury – relacjonuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, potwierdzając sygnał, jaki jeszcze przed godz. 10 trafił do redakcji „Zawsze Pomorze”.

Funkcjonariuszka przyznaje, że na razie wiek oraz tożsamość kobiety nie zostały ustalone. Na obecnym etapie, policjanci jednoznacznie nie wskazują, czy do tragedii doszło wskutek działań osób trzecich.

Miejsce odnalezienia zwłok to południowa część dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, położona nieopodal granicy z Redłowem.

CZYTAJ TEŻ: W Gdańsku Ukraińcy pobili Mołdawian, bo ci chcieli odejść z pracy

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze