Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tczew: Padła pierwsza główna wygrana w Ekstra Pensji! 5 tys. zł co miesiąc przez 20 lat

W kolekturze na Starym Mieście w Tczewie we wtorek, 19 lutego padły zwycięskie liczby w Ekstra Pensji. Chodzi o 5 000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat. Tczewski rekord wysokości wygranej w Lotto to dokładnie 4 989 307,30 zł.
Ekstra Pensja

Autor: Totalizator Sportowy

W Tczewie padła główna wygrana w Ekstra Pensji! Szczęśliwe liczby

Wygrana trafi do osoby, która zagrała na własne liczby w punkcie Lotto przy ul. Dąbrowskiego 13 w Tczewie. 19 lutego w Ekstra Pensji wylosowano te liczby:

  • 1, 6, 21, 24, 29 oraz 1.

– Ekstra Pensja to regularna wypłata na lata. Gracze typują 5 z 35 oraz 1 z 4 liczb – mówi Jarosław Tomaszewski z Totalizatora Sportowego. – Główna wygrana to 5000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat. Pamiętajmy, że stawkę można zwiększać. Dzięki temu główna wygrana może wynieść nawet 50 tys. zł miesięcznie przez 20 lat! Ponadto, dopłacając złotówkę do zakładu, można zagrać o Ekstra Premię, czyli 100 tys. zł wypłacane od razu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Gdynia: Szczęśliwy gracz wygrał w Lotto Plus 1 mln zł!

Tylko w lutym tego roku Ekstra Pensję zgarnęło pięć osób z różnych zakątków Polski. Wygrana z Tczewa jest jedyną z województwa pomorskiego w tym miesiącu. Ekstra Premię po 100 tys. zł w lutym otrzymały cztery osoby.

5 mln zł do wygrania w Lotto 20 lutego!

Jak zapewnia Totalizator Sportowy, gra o miliony toczy się każdego dnia. We wtorek, 20 lutego do wygrania w Lotto jest nawet 5 mln zł i 1 mln zł w Lotto Plus. Z kolei w puli na najwyższe wygrane w Eurojackpot może się zebrać nawet 90 mln zł.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama