Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Zawsze Na Sygnale

Jagatowo, zabójstwo, Rafał Z.
Rafał Z. przyznał się do zabójstwa żony. Podał powód

- Nastąpił rozpad małżeństwa, z którym on nie potrafił się pogodzić – tak najkrócej można streścić motywację, o której w wyjaśnieniach mówił prokuratorowi Rafał Z. 43-latek usłyszał zarzut zabójstwa żony i przyznał, że dopuścił się zbrodni

Dzisiaj, 17:30
Pożar w Gdańsku
Gdańsk: Groźny pożar mieszkania przy Bzowej 7. Ewakuowano 14 osób

W czwartek przed godz. 12.30 wybuchł pożar w mieszkaniu przy ul. Bzowej w Gdańsku. Ewakuowano 14 osób, z czego pięcioro opuściło budynek przy pomocy strażaków.

Dzisiaj, 15:53
wózek widłowy
Gdańsk: Zabił pracownika wózkiem widłowym, bo ten chciał zaległą wypłatę

Szokujące ustalenia gdańskiej prokuratury. 49-letni mężczyzna celowo wjechał wózkiem widłowym w swojego byłego pracownika, który upomniał się o zaległe wynagrodzenie. 37-latek, który doznał ran zmiażdżeniowych, zmarł w wyniku wstrząsu urazowego.

Dzisiaj, 12:56
Reklama
Wypadek Polęczyno, OSP Hopowo
Wypadek w Połęczynie! Samochód uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

Droga wojewódzka 224 zablokowana! Rano doszło do wypadku drogowego. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dzisiaj, 07:16
Gdynia, klif
Mężczyzna spadł z klifu w Gdyni. Nie wiadomo, kim jest

Ciało mężczyzny w wieku około 60 lat zostało ujawnione w Gdyni-Orłowie. Wszystko wskazuje na to, że spadł z klifu. Okoliczności śmierci bada policja.

Wczoraj, 20:24
Wypadek na Obwodnicy Trójmiasta
Wypadek na obwodnicy Trójmiasta. Jedna osoba ranna

Dwa pasy ruchu w kierunku Gdyni były zablokowane i wciąż mogą występować utrudnienia w ruchu po tym jak jeden samochód osobowy uderzył w drugi na węźle Karczemki na obwodnicy Trójmiasta. W wypadku, do którego doszło przed godziną 13 w środę 17 kwietnia 2024 r. poszkodowana została jedna osoba.

Wczoraj, 14:07
Reklama
Adwokat za Słupska skazana na 10,5 roku więzienia za usiłowanie zabójstwa
Więzienie dla adwokat ze Słupska za usiłowanie zabójstwa

Na 10,5 roku więzienia Sąd Okręgowy w Słupsku skazał 41-letnią adwokat za usiłowanie zabójstwa. Na początku sierpnia 2022 roku, przy ul. Lelewela w Słupsku, nożem zaatakowała dwóch mężczyzn. W chwili zatrzymania była pijana. Ona sama przed sądem przekonywała, że działała w obronie własnej, bo została zaatakowana.

Wczoraj, 13:45
Rafał Zyska, Jagatowo, zabójstwo
Są wyniki sekcji 40-latki z Jagatowa, na ciele kilkanaście ran kłutych i ciętych. Jej mąż wciąż poszukiwany

Śmierć spowodowało masywne krwawienie z trzech tętnic, ale ogółem w niedzielę 14 kwietnia 2024 r. zabójca zadał 40-latce z Jagatowa w powiecie gdańskim kilkanaście ran kłutych i ciętych. To ustalenia sekcji zwłok kobiety. W sprawie trwają poszukiwania podejrzewanego o zbrodnię jej męża, śledczy czekają na postanowienie o jego aresztowaniu i list gończy, a policja stara się namierzyć 43-letniego Rafała Zyskę i prosi o informacje.

Wczoraj, 12:36
Rumia jest kobietą. Powstała specjalna rada, która broni praw kobiet
Rumia jest kobietą. Powstała specjalna rada, która broni praw kobiet

Rada do spraw Kobiet Miasta Rumi – to nowo powołany organ doradczy, który będzie wspierał kobiety, między innymi wskazując im możliwości walki o swoje prawa. Członkinie Rady pracują charytatywnie.

16.04.2024 19:51    1
Reklama
Rafał Zyska, Jagatowo, zabójstwo
Rafał Z. z Jagatowa wciąż poszukiwany. Obława bez przełomu

Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania Rafała Z., podejrzanego o dokonanie zabójstwa w Jagatowie w gminie Pruszcz Gdański. W akcji zaangażowano wielu funkcjonariuszy, nad regionem poszukiwań krąży policyjny śmigłowiec. Prokuratura czeka na decyzję sądu w sprawie listu gończego za mężczyzną, wtedy zostaną uruchomione poszukiwania ogólnokrajowe.

16.04.2024 12:16    1
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka