Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Zawsze Na Sygnale

Utonięcie Nowy Staw
Utonięcie w Nowym Stawie. Nurkowie wyłowili ciało mężczyzny

W sobotę, 20 kwietnia, około godz. 13.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie dotyczące tego, że jakiś mężczyzna pływa w rzece Świętej w Nowym Stawie. Po chwili było kolejne - że człowiek ten zniknął pod wodą.

Dzisiaj, 17:51
Jagatowo, zabójstwo, Rafał Z.
Trzymiesięczny areszt dla Rafała Z. Sąd uwzględnił wniosek prokuratury

Rafał Z., podejrzany o zabicie swojej żony w Jagatowie koło Pruszcza Gdańskiego, trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Taką decyzję wydał sąd na wniosek prokuratury.

Wczoraj, 17:28
Waldemar Bonkowski
Ciągnął psa za autem. Bezwzględne więzienie dla Waldemara Bonkowskiego

Trzy miesiące bezwzględnego więzienia, 1 rok ograniczenia wolności w postaci prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie, a także zapłata za postępowanie w obu instancjach zakaz posiadania psów na 5 lat – taki prawomocny wyrok zapadł w piątek, 19 kwietnia wobec Waldemara Bonkowskiego. Były senator skazany został za to, że trzy lata temu, ciągnąc swojego psa za samochodem, doprowadził do jego śmierci.

Wczoraj, 15:29    1
Reklama
Dwie kraksy na krajowej „siódemce”, utrudnienia pod Nowym Dworem
Dwie kraksy na krajowej „siódemce”, utrudnienia pod Nowym Dworem

Podróżujący drogą krajową S7 Gdańsk - Warszawa, czyli popularną „siódemką” muszą być przygotowani na utrudnienia w ruchu i to w obu kierunkach. Przyczyną zdarzenia drogowe do których doszło w okolicy Nowego Dworu Gdańskiego.

Wczoraj, 15:02
Podał się za niego brat, policja uwierzyła. Stracił pracę i dotychczasowe życie
Podał się za niego brat, policja uwierzyła. Stracił pracę i dotychczasowe życie

Stracił prawo jazdy, pracę i niemal wylądował w areszcie, a wszystko za przestępstwo popełnione 400 kilometrów od niego. Niewinny Mariusz Grażulis, skazany przez cwanego brata i niezbyt sumiennych policjantów, od niemal pół roku próbuje odzyskać dawne życie, a przed nim wciąż daleka droga.

Wczoraj, 11:54
Jagatowo, zabójstwo, Rafał Z.
Rafał Z. przyznał się do zabójstwa żony. Podał powód

- Nastąpił rozpad małżeństwa, z którym on nie potrafił się pogodzić – tak najkrócej można streścić motywację, o której w wyjaśnieniach mówił prokuratorowi Rafał Z. 43-latek usłyszał zarzut zabójstwa żony i przyznał, że dopuścił się zbrodni

18.04.2024 17:30    1
Reklama
Pożar w Gdańsku
Gdańsk: Groźny pożar mieszkania przy Bzowej 7. Ewakuowano 14 osób

W czwartek przed godz. 12.30 wybuchł pożar w mieszkaniu przy ul. Bzowej w Gdańsku. Ewakuowano 14 osób, z czego pięcioro opuściło budynek przy pomocy strażaków.

18.04.2024 15:53    1
wózek widłowy
Gdańsk: Zabił pracownika wózkiem widłowym, bo ten chciał zaległą wypłatę

Szokujące ustalenia gdańskiej prokuratury. 49-letni mężczyzna celowo wjechał wózkiem widłowym w swojego byłego pracownika, który upomniał się o zaległe wynagrodzenie. 37-latek, który doznał ran zmiażdżeniowych, zmarł w wyniku wstrząsu urazowego.

18.04.2024 12:56    1
Wypadek Polęczyno, OSP Hopowo
Wypadek w Połęczynie! Samochód uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

Droga wojewódzka 224 zablokowana! Rano doszło do wypadku drogowego. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

18.04.2024 07:16
Reklama
Gdynia, klif
Mężczyzna spadł z klifu w Gdyni. Nie wiadomo, kim jest

Ciało mężczyzny w wieku około 60 lat zostało ujawnione w Gdyni-Orłowie. Wszystko wskazuje na to, że spadł z klifu. Okoliczności śmierci bada policja.

17.04.2024 20:24
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka