Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Zawsze Na Sygnale

Kryptowaluty
Oszukana ,,na kryptowaluty''. Chciała pomnożyć oszczędności, a straciła 200 tys. zł.

51-letnia mieszkanka Gdańska, która chciała pomnożyć swoje oszczędności i zaufała oszustom. Kobieta była przekonana, że bezpiecznie zainwestowała swoje pieniądze w kryptowaluty. Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Kobieta straciła 200 tys. zł.

Dzisiaj, 05:00
Uciekał przed policją, wiózł narkotyki warte pół miliona złotych
Uciekał przed policją, wiózł narkotyki warte pół miliona złotych

To nie był dobry dzień dla 32-letniego gdańszczanina, który najpierw nie zatrzymał się do kontroli, salwował się ucieczką, a na dodatek w samochodzie wiózł narkotyki o wartości prawie pół miliona złotych, które na domiar gubił podczas ucieczki. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 21:10
Bałtyk, poszukiwania nurka
Wypadek w Bałtyku! Służby szukają nurka, zaginął podczas ćwiczeń wojskowych

Od trzech godzin służby ratunkowe szukają w Morzu Bałtyckim nurka - żołnierza wojsk specjalnych - który zaginął podczas ćwiczeń wojskowych w okolicach Westerplatte.

Wczoraj, 16:16
Reklama
wypadek w Rekcinie
Wypadek pod Pruszczem Gdańskim! Siedem osób rannych. Są utrudnienia

Do groźnego wypadku doszło w środę, 24 kwietnia na drodze wojewódzkiej 222 w miejscowości Rekcin w gminie Pruszcz Gdański. Rannych zostało aż siedem osób. By pomóc poszkodowanym, użyto śmigłowca LPR. Droga była zablokowana, teraz ruch odbywa się wahadłowo.

Wczoraj, 08:15    2
Zabójstwo w Płaczewie. Zwłoki zalalali betonem w garażu
Zabili, a potem zalali zwłoki betonem w garażu. 5 osób z zarzutami

Do zbrodni w Płaczewie miało dojść na 10 dni przed znalezieniem ciała 36-latka. Zwłoki zostały zalane betonem w wykopanym dole w garażu. Sekcja wykazała, że mężczyzna został wcześniej poważnie pobity, a jego śmierć była skutkiem obrażeń głowy. Zarzuty w sprawie usłyszało łącznie 5 osób, w tym czterech mężczyzn, którzy – według prokuratury - mieli uczestniczyć w zabójstwie.

23.04.2024 12:39    2
14 kilogramów narkotyków ukrył na strychu domu
14 kilogramów narkotyków ukrył na strychu domu

Blisko 14 kilogramów różnych środków odurzających znaleziono na strychu domu należącego do mieszkańca powiatu wejherowskiego. Takiej ilości amfetaminy, kokainy, marihuany czy mefedronu raczej nie zachowuje się na własny użytek, w dodatku odkryto sprzęt przygotowany do ważenia narkotyków na porcje dilerskie. Właściciel domu został zatrzymany, grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Wejherowscy policjanci podają, że od początku bieżącego roku na terenie powiatu zabezpieczyli już prawie 60 kg rozmaitych środków odurzających.

23.04.2024 11:53
Reklama
łapa psa
Ustka: Znęcał się nad psem. Zwierzę było wycieńczone

Mieszkaniec Ustki jeszcze nie odsiedział jednej kary nałożonej na niego przez sąd, a już ma w perspektywie kolejną odsiadkę. Był poszukiwany do odbycia wyroku za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, tymczasem postawiono mu zarzuty znęcania się nad psem. Jakby tego było jeszcze mało, w domu miał narkotyki.

23.04.2024 11:30    1
Chciał z kimś porozmawiać o sprzedaży działek..., więc zgłosił włamanie
Chciał z kimś porozmawiać o sprzedaży działek..., więc zgłosił włamanie

Pewien mieszkaniec powiatu bytowskiego bardzo chciał z kimś porozmawiać i powiadomić, że ma działki na sprzedaż. Wpadł więc na pomysł zgłoszenia na policji włamania, do którego w rzeczywistości wcale nie doszło. Funkcjonariusze owszem, przyjechali, jednak pogadali ze zgłaszającym o jego odpowiedzialności za bezpodstawne wezwanie. Ta rozmowa kosztowała go mandat karny w wysokości 500 złotych.

23.04.2024 11:10
policja
Wypadek w Skowarczu! Jedna osoba ranna

Trzy samochody zderzyły się wtorkowym rankiem, 23 kwietnia, na drodze krajowej 91 w Skowarczu w powiecie gdańskim. Jedna osoba odniosła obrażenia. Droga jest częściowo zablokowana, utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze przez co najmniej godzinę.

23.04.2024 09:34    2
Reklama
Zatrzymanie 36-latka podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym w Tczewie
Zabójstwo w Tczewie! 36-latek aresztowany

Podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 61-latka, czego następstwem była śmierć, jest 36-latek zatrzymany po tragedii, do której doszło w Tczewie. Mężczyzna z zarzutem zagrożonym karą nawet dożywotniego więzienia został tymczasowo aresztowany przez sąd.

22.04.2024 16:51
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka