Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

„Tiger” chwycił za mikrofon! I zaśpiewał Sylwię Grzeszczak

Wielokrotny zawodowy mistrz świata w boksie świata w boksie, gdańszczanin Dariusz Michalczewski nie przestaje zaskakiwać. Teraz dał się poznać jako...wokalista, choć nie był to jego sceniczny debiut.
„Tiger” chwycił za mikrofon! I zaśpiewał Sylwię Grzeszczak

Autor: YouTube

Dariusz Michalczewski w duecie Katarzyną Zarkesh

Tygrys” kilka lat temu, podobnie jak teraz, nagrał z pianistką i wokalistką Katarzyną Zarkesh kolędę „Mizerna cicha.

Katarzyna Zarkesh jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku i dla niej projekt nagrania piosenki „Bezdroża” to już kolejny, który opublikowała w sieci. Tym razem jednak jego wyjątkowość polega na tym, że nagrała go z Dariuszem Michalczewskim.

Reakcje słuchaczy są różne, ale dominują raczej te pozytywne, bo i pewnie fakt, że były pięściarz śpiewa romantyczne piosenki nie zdarza się często. Piosenkę Sylwii Grzeszczak Zarkesh i Michalczewski nagrali w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie, a inspiracją były ostatnie „Walentynki”.

Dariusz Michalczewski ma dość rozległe relacje ze światem muzycznym. Od lat przyjaźni się z członkami słynnego rockowego zespołu „Scorpions”, a znany utwór „Eye Of The Tiger” amerykańskiego zespołu „Survivor” był tym, przy którym gdański pięściarz wychodził do ringu.

We wrześniu 2024 roku Michalczewski planuje zorganizowanie w Ergo Arenie jednego z dwóch benefisów z okazji 30. rocznicy zdobycia tytułu mistrza świata. - Będzie to trzy, może nawet 4-godzinne spotkanie z fanami w formule talk-show. - Przez scenę przewinie się kilkudziesięciu znanych gości, będzie dobra muzyka w wykonaniu zespołów „Scorpions” i „Lady Pank” – mówił Dariusz Michalczewski.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka