Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Zabójstwo 2-miesięcznego dziecka w Starogardzie Gdańskim! Matka z zarzutem

Do zabójstwa 2-miesięcznej dziewczynki doszło w czwartek, 20 stycznia w Starogardzie Gdańskim. Prokuratura uznała za sprawczynię matkę dziecka, która działać miała ze szczególnym okrucieństwem.
dziecko, ręka

Autor: Pexels | Zdjęcie ilustracyjne

Jako pierwszy o tragicznej śmierci 2-miesięcznej dziewczynki, która zginęła najprawdopodobniej w czwartek, 20 stycznia wskutek pobicia, poinformował portal Kociewski.pl.

– Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Mundurowi zatrzymali w tej sprawie 5 osób. Matka usłyszała już w tej sprawie zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Wobec ojca, na chwilę obecną, zastosowane zostały dozór policyjny oraz zakaz kontaktowania się z pozostałymi osobami – potwierdza asp. sztab. Marcin Kunka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

I dodaje:

– W dalszym ciągu szczegółowo wyjaśniane są wszelkie okoliczności związane z tym zdarzeniem. Dotychczas policjanci wobec zatrzymanych rodziców dziecka nie przeprowadzali żadnych interwencji. Wobec tej rodziny nie wszczynano również procedury związanej z niebieską kartą.

Jak słyszymy, z uwagi na trwające w tej sprawie czynności, policja nie przekazuje więcej informacji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka