Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Zabójstwo mężczyzny na gdańskim Chełmie! Trwa intensywne dochodzenie

Ciało mężczyzny znaleziono w poniedziałek, 7 listopada wieczorem w jednym z mieszkań w dzielnicy Chełm w Gdańsku. Wstępnie ustalono, że do śmierci doszło z powodu działania osób trzecich, w grę wchodzić może konflikt rodzinny. Policja prowadzi intensywne śledztwo.
policja

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci odebrali zgłoszenie w poniedziałek, 7 listopada krótko przed godziną 18:00 – mieszkanka Gdańska informowała, że nie może dostać się do mieszkania swojego 41-letniego partnera.

– Policjanci i strażacy weszli siłowo do wskazanego na Chełmie mieszkania, gdzie ujawnili ciało mężczyzny – podaje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku. – Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, policyjny technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu medycyny sądowej. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok i zabezpieczyli ślady. Podczas czynności w tej sprawie policjanci ustalili, że do śmierci mężczyzny doszło w wyniku działania osób trzecich.

PRZECZYTAJ TEŻ: Brutalnie pobił młodą kobietę. Odpowie za próbę zabójstwa

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, prawdopodobną przyczyną zdarzenia może być konflikt rodzinny. Decyzją prokuratura, zwłoki mężczyzny zostały przewiezione do zakładu medycyny sądowej.

– Do tej sprawy jeszcze wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali mężczyznę, który jest prawdopodobnym sprawcą zabójstwa – uzupełnia podinsp. Magdalena Ciska.

Dochodzenie nadal trwa, policjanci pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka