Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strażnik miejski miał nosa. Wypatrzył delikwenta wciągającego amfetaminę

Policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Gdańska, który miał przy sobie amfetaminę ukrytą w papierkach po słodyczach. Sprawca wpadł przez monitoring. Wzbudził podejrzenie, bo zbyt często wycierał nos.
Strażnik miejski miał nosa. Wypatrzył delikwenta wciągającego amfetaminę

Autor: Pixabay | Zdjęcie ilustracyjne

W miniony poniedziałek po godz. 20.00 policjanci z komisariatu w Śródmieściu odebrali zgłoszenie, że w rejonie ul. Wały Jagiellońskie stoi mężczyzna, który najprawdopodobniej ma przy sobie narkotyki. O tym zdarzeniu powiadomił policjantów funkcjonariusz Straży Miejskiej obsługujący miejski monitoring. Ze zgłoszenia wynikało, że ubrany w granatową kurtkę mężczyzna w okularach co chwilę wchodzi za budynek, a gdy wraca, wyciera nos.

Na miejsce pojechali kryminalni ze śródmieścia. Policjanci mieli szczegółowe informacje na temat wyglądu i gdy dojechali na miejsce, szybko go znaleźli. Mężczyzna został wylegitymowany, a jego dane sprawdzono w policyjnych systemach. Podczas kontroli kryminalni ujawnili przy nim kilka gramów narkotyków. Mężczyzna krył je wcześniej w papierkach po słodyczach.

Sprawca został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu, a zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do badań biegłemu sądowemu. Ekspertyza wykazała, że dostarczone do badań narkotyki to amfetamina. 43-latek usłyszał wczoraj zarzut posiadania środków odurzających.

Za posiadanie narkotyków grozi kara 3 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama