Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Targi Bakalie, czyli od słodyczy, poprzez kosmetyki, biżuterię, do torebek i odzieży

Świąteczna edycja gdańskich targów Bakalie trwała w trakcie ostatniego weekendu, 17-18 września na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. W jednym miejscu i czasie zgromadzono przebogatą ofertę producentów oferujących szeroki wybór upominków oraz artykułów, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia.
Targi Bakalie, czyli od słodyczy, poprzez kosmetyki, biżuterię, do torebek i odzieży

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Dość spojrzeć na załączone zdjęcia z targów Bakalie, by przekonać się, że coś interesującego dla siebie znaleźć tam mógł naprawdę każdy. Przyjechali projektanci, producenci oraz rzemieślnicy ze swoimi wyrobami, które mogły stanowić zarówno ciekawy prezent pod choinkę, jak też oryginalny zakup dla siebie.

Na stoiskach mieliśmy więc: atrakcyjną odzież, akcesoria i biżuterię, kosmetyki, wyroby rzemiosła oraz rękodzieła, no i apetyczne smakołyki. Nie zabrakło znanych i cenionych producentów, jak też niepowtarzalnych oraz jedynych w swoim rodzaju przedmiotów. Jeżeli to jeszcze dla kogoś było mało, mógł przystąpić do warsztatów robienia wianków świątecznych. 

Targi Bakalie trwały przez cały weekend, było więc pod dostatkiem czasu do zastanowienia się i podjęcia decyzji o nabyciu wybranych przedmiotów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama