Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

„Tak... tak... To ja” w wykonaniu Julii Ziółkowskiej podczas finału „Szansy na Sukces”

Julia Ziółkowska wygrywając odcinek poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego znalazła się w finale "Szansy na Sukces". Nie przeszła do ścisłej trójki walczących o promocję do koncertu Debiuty opolskiego festiwalu, jednak nie ma czego się wstydzić. To był naprawdę dobry występ.
„Tak... tak... To ja” w wykonaniu Julii Ziółkowskiej podczas finału „Szansy na Sukces”

Autor: Archiwum prywatne

Przypomnijmy, wygraną odcinka Julii Ziółkowskiej zapewniła sztandarowa piosenka lidera Republiki - "Biała flaga". W finale zaśpiewała z gwiazdą odcinka Justyną Steczkowską. Tym razem zaprezentowała równie znaną piosenkę lidera Republiki – "Tak tak... To ja".

Jeszcze przed występem Justyna Steczkowska zapytana przez prowadzącego finałowy koncert Marka Sierockiego o to co ją urzekło w Julce powiedziała: - Julka ma piękny altowy głos, rzekłabym nawet seksowny.

Marek Sierocki odpytywał także Julię o jej pasje. Co najchętniej fotografuje.

- Jeśli spacerując widzę coś, co mnie urzeknie, to z tego jest kadr – powiedziała tczewianka.

Przypomnijmy, Julia Ziółkowska nie tylko pięknie śpiewa, ale i gra na kilku instrumentach. Gra na skrzypcach, fortepianie, pianinie, gitarze elektrycznej i klasycznej oraz ukulele. Jak sama mówi, kocha zwiedzać świat i poznawać inne kultury oraz ludzi. Od maleńkości towarzyszy jej także sport.

- Nie licząc muzyki, pomaga mi odciążyć się od problemów czy rzeczy, które po prostu mnie w jakiś sposób dręczą – mówi Julka.

Do ścisłego finału awansowali: Patrycja Błach, Krzysztof Miętkiewicz oraz Karolina Fryt. Wygrała Karolina Fryt piosenką "Twoje serce jest jak muzyk". Ścisły finał jednak także tczewski Krzysztof Miętkiewicz zaśpiewał "Telefony" Grzegorza Ciechowskiego.

Julce gratulujemy udanego występu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama