Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Narkotykowy arsenał w plecaku mieszkańca Gdańska

Blisko 900 porcji narkotyków miał w plecaku młody mieszkaniec Gdańska, zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów. Pięć foliowych worków zawierało porcje marihuany, mefedronu i klefedronu. Mężczyzna został zatrzymany i na trzy miesiące trafił do aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Narkotykowy arsenał w plecaku mieszkańca Gdańska

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z komisariatu w Oliwie zatrzymali do kontroli młodego mężczyznę, kierującego na ul. Spacerowej w Gdańsku osobowym seatem. Funkcjonariuszy zastanowiło bardzo nerwowe zachowanie 21-latka w czasie interwencji. Na tylnym siedzeniu auta leżał czarny plecak, na który co chwilę kierujący zerkał. 

Mężczyzna przyznał funkcjonariuszom, że ma przy sobie narkotyki. Pokazał zawartość plecaka - było w nim pięć foliowych worków, które - jak się okazało - zawierały susz roślinny oraz opakowania z kryształkami białego i brązowego koloru. Gdańszczanin został zatrzymany, zawartość plecaka zabezpieczona i przekazana do badań. Wstępna opinia biegłego mówi, że to porcje handlowe marihuany, mefedronu i klefedronu w ilości blisko 880 "działek". 

PRZECZYTAJ TEŻ: Nauczyciel z Gdańska zatrzymany za narkotyki!

- Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi, by przedstawić mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Wczoraj sąd zadecydował, że 21-letni gdańszczanin najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia - informuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama