Będzie drugi koncert Eda Sheerana w Gdańsku!

Dwa koncerty a nie jeden, zagra w lipcu w Gdańsku Ed Sheeran. Drugi występ odbędzie się dzień po pierwszym – w sobotę 13 lipca 2024. Sprzedaż biletów na ten drugi termin rozpocznie się w najbliższy czwartek, 2 listopada o godzinie 11:00.
Redakcja
Zawsze Pomorze
30.10.2023 / 14:34

Kiedy w ubiegłym tygodniu ogłoszono, że brytyjski gwiazdor muzyki pop zaśpiewa na Polsat Plus Arenie 12 lipca przyszłego roku, 55 tys biletów rozeszło się w kilka dni. W związku z tym management artysty zdecydowała się na zorganizowanie dodatkowego koncertu następnego dnia.

CZYTAJ TEŻ: Ed Sheeran wystąpi w Gdańsku!

Bilety na 13 lipca, będą dostępne w sprzedaży od czwartku, 2 listopada o godzinie 11:00, za pośrednictwem eventim.pl. Jeśli zostaną utrzymane ceny z pierwszego terminu, to bilety będą w cenach 344 lub 444 złote za trybuny oraz 444 złote za płytę.

Ed Sheeran wystąpi na scenie obrotowej 360 stopni. Supportem będzie Callum Scott. Coraz częściej zagraniczne gwiazdy, ze względu na ogromne zainteresowanie publiczności rezerwują na Polskę po dwa koncertowe terminy. A Taylor Swift zagra w przyszłym roku aż trzy razy na PGE Narodowym.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze