Bakalie, targi

Świąteczne Bakalie w weekend na Polsat Plus Arenie w Gdańsku

Na Polsat Plus Arenie Gdańsk w sobotę i niedzielę, 17-18 grudnia odbędzie się świąteczna edycja targów Bakalie. To jedne z pierwszych polskich targów, skupiających zdolnych projektantów z pogranicza mody, designu, sztuki i rzemiosła. Pierwszy raz będzie to wydarzenie dwudniowe. Wstęp wolny.
Krystyna
Paszkowska
16.12.2022 / 16:13

Przedświąteczna edycja targów Bakalie pozwoli wszystkim odwiedzającym na zakupy u pomorskich, i nie tylko, rzemieślników oraz projektantów. Na Polsat Plus Arenę Gdańsk warto wybrać się w godz. 10-17. Wstęp wolny. Psy mile widziane.

Bakalie Świąteczne. Co w programie?

Po raz pierwszy na gdańskich targach pojawi się kultowa marka Balagan, która zaprezentuje torebki i akcesoria skórzane z najnowszej kolekcji. Nie zabraknie też: świec, ceramiki, biżuterii, vintage, naturalnych kosmetyków i perfum.

PRZECZYTAJ TEŻ: Moda, vintage, design i wiele więcej na gdańskich targach Bakalie wiosenne – dla Ukrainy

Można też będzie wziąć udział w warsztatach Zorza x Bakalie, które będą okazją do poznania tajników robienia wianków świątecznych. Początek w sobotę, 17 grudnia o godz. 12.00. Zajęcia poprowadzą florystyki i floryści kwiaciarni Zorza. Zapisać się na warsztaty można w wiadomości prywatnej na Instagramie lub Facebooku @zorza.gdansk.

Bakalie Świąteczne. Wystawcy

Wśród wystawców świątecznych Bakalii znaleźli się m.in.: Vintage For Ever, BE WU, Kopyto, Lulala, La Pacchia Shop, Lukato Design, Mystic Brew, Mikropiękno, Prosta Kostka, MO61 Perfume Lab, Sknoci, Roślinne Porady, Miostore.pl, Veuna, Kordecka.art, A&T Handmade, Rzecz-Pospolita Sztuka Użytkowa, Przetopione Ramki, Bamber Candles, Afryka – sklep.

>>> Tak było podczas poprzedniej edycji targów Bakalie. Zobacz zdjęcia! <<<

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze