Pociąg Pendolino pierwszy raz w Ustce. Gości przywitała orkiestra dęta
28.06.2026 11:47
Po raz pierwszy w historii Ustki na dworzec PKP dotarł pociąg Pendolino. Skład będzie kursować każdego dnia przez całe wakacje. Z okazji historycznego przyjazdu zorganizowano w Ustce piknik integracyjny.
Napisz komentarz
Komentarze