Reklama

Pociąg Pendolino pierwszy raz w Ustce. Gości przywitała orkiestra dęta

28.06.2026 11:47
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Po raz pierwszy w historii Ustki na dworzec PKP dotarł pociąg Pendolino. Skład będzie kursować każdego dnia przez całe wakacje. Z okazji historycznego przyjazdu zorganizowano w Ustce piknik integracyjny. 
 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama