Przekop Mierzei Wiślanej ma zostać otwarty 17 września (Fot, Materiały prasowe NDI/BESIX)

Otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej jednak bez koncertu?

Jeśli planowaliście wybrać się na koncert m.in. Cleo podczas otwarcia kanału żeglugowego na Mierzei Wiślanej, to jeszcze wstrzymajcie się z planami. Jak donosi nieoficjalnie "Press" nowy prezes TVP nie tylko zrezygnował z występu artystów disco-polo, których kochał i uwielbiał Jacek Kurski, ale również z organizacji całego koncertu.
Olek
Knitter
8.09.2022 / 12:12

Były już prezes TVP Jacek Kurski kochał artystów disco polo i dawał temu dowód przy każdej okazji. Nie było ważnej „telewizyjnej” imprezy, podczas której nie śpiewałby Zenek Martyniuk i inni artyści tego gatunku muzyki.

Nikogo nie zdziwił więc zbytnio pomysł organizacji przez TVP koncertu nawet przy okazji otwarcia kanału przez Mierzeję Wiślaną. Tu jednak, według ostatnich wieści - oprócz artystów disco-polo - miała także wystąpić m.in. Cleo, co zresztą sama potwierdza (nadal) na swoim profilu społecznościowym.

Po nagłej zmianie prezesa TVP media obiegła informacja, iż nowy szef spółki Mateusz Matyszkowicz, miał zdecydować o rezygnacji z disco-polo w trakcie koncertu.

W czwartek, 8 września, serwis „Press” podał jednak, iż 17 września koncertu w ogóle nie będzie, gdyż „nowy prezes miał uznać, że to nie jest dobry moment na imprezę z muzyką taneczną”.

Przypomnijmy, 17 września to nie data przypadkowa w historii Polski. Tego dnia bowiem, w 1939 roku, na Polskę napadli Sowieci.

Wysłaliśmy do TVP pytanie, czy prawdą jest, że koncert został odwołany. Czekamy na oficjalne potwierdzenie.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze