Do śmiertelnego wypadku doszło na trasie Przechlewo-Człuchów, w pobliżu mostu na Brdzie (Fot. straż Przechlewo i Człuchów)

Śmiertelny wypadek niedaleko Przechlewa. Nie żyje mieszkanka Koczały

Do zderzenia jeepa z przyczepką oraz opla corsy doszło tuż przed Przechlewem. W wyniku obrażeń, śmierć na miejscu poniosła 68-letnia pasażerka corsy.
Olek
Knitter
23.11.2021 / 15:37

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, w momencie wypadku panowały trudne warunki atmosferyczne. Jadący w stronę Człuchowa kierowca jeepa, który dodatkowo ciągnął przyczepkę, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem corsą.

Śmierć poniosła pasażerka opla, 68-letnia mieszkanka Koczały, a kierowca oraz druga pasażerka tego auta trafili do szpitala.

50-letni kierowca jeepa, według wstępnych ustaleń śledczych, mimo panujących trudnych warunków atmosferycznych, ponosi winę za spowodowanie wypadku. Stracił on prawo jazdy. Ani jemu, ani 47-letniej pasażerce jeepa nic poważnego się nie stało. Kierujący byli trzeźwi.

W trakcie działań policjanci ustalili, że kierujący oplem 39-letni mieszkaniec gminy Koczała nie powinien prowadzić auta, gdyż nie posiadał prawa jazdy, a dodatkowo opel nie miał ważnych badań technicznych.

Dalsze czynności prowadzi człuchowska prokuratura.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze