Targowisko nad ranem - jeszcze bez klientów, już oświetlone

Targowisko miejskie w Kwidzynie oświetlone już od świtu

Zmodernizowane targowisko miejski przy ul. Kopernika w Kwidzynie zostało oddane do użytku pod koniec grudnia. Teraz samorząd informuje, że ten zadaszony teren już od godziny 4 nad ranem jest w pełni oświetlony, co niezmiernie ułatwia pracę dostawcom towaru. Od początku lutego nie działa już tymczasowe targowisko przy ul. Słowackiego.
Piotr
Piesik
8.02.2024 / 13:55

W ostatnich dniach grudnia ubiegłego roku oddano do użytku zmodernizowane targowisko miejskie przy ul. Kopernika w Kwidzynie. Teren targowiska został zadaszony, co wreszcie chroni handlujących przed kaprysami aury. Powstały wewnętrzne instalacje, od odwodnienia po oświetlenie. 

Zwłaszcza zainstalowanie 40 wewnętrznych lamp spotkało się z pochwałami ze strony użytkowników targowiska. Oświetlenie sterowane jest specjalnym oprogramowaniem. Wieczorem włącza się automatycznie nad ciągami pieszymi. W dni targowe lampy włączają się automatycznie już od godziny 4 nad ranem. O tej porze przybywają bowiem sprzedawcy, rozładowując i wykładając swój towar. Kiedy na zewnątrz rozwidnia się, sterowniki automatycznie wyłączają kolejne lampy. 

Dodać warto, że z końcem stycznia zaprzestało pracę tymczasowe targowisko przy ul. Słowackiego w Kwidzynie, uruchomione w zastępstwie remontowanego targowiska przy ul. Kopernika.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze