korek

Duże utrudnienia na S7! Korek ma aż 11 km

Jak informuje w poniedziałek, 18 września Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku, na S7i między węzłami Gdańsk Lipce a Gdańsk Port ruch – ze względu na awarię pojazdu – odbywa się pasem awaryjnym. Korek ma aż 11 km. To nie jedyne utrudnienie na drogach Trójmiasta.
Olek
Knitter
18.09.2023 / 18:30
Aktualizacja
godz. 18:30

Na drodze S7i na odcinku w. Gdańsk Lipce-w. Gdańsk Port nadal występują utrudnienia. Zator ma obecnie ok. 10 km i spowodowany jest awarią ciężarówki (odholowano już naczepę) oraz przebudową węzła Gdańsk Południe.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że warunki do jazdy na Pomorzu są dobre, a drogi czarne i suche.

Aktualna prognoza pogody

  • Temperatura: od 22˚C do 28˚C.
  • Wiatr: od 8 km/h do 20 km/h z kierunków południowych.
  • Widzialność: dobra.
  • Zachmurzenie: małe lub brak, lokalnie duże.

Awaria pojazdu na S7! Korek ma 11 km

Zator na S7i między węzłami Gdańsk Lipce a Gdańsk Port – tuż za Karczemkami, w poniedziałek, 18 września ma aż 11 kilometrów! Spowodowany jest on awarią pojazdu oraz przebudową węzła Gdańsk Południe. Ruch odbywa się pasem awaryjnym.

To jednak nie jedyne utrudnienie. Również na S7i między węzłami Gdańsk Lipce-Gdańsk Port trwa naprawa dylatacji na lewych pasach. Ruch w obu kierunkach poprowadzony jest pasami awaryjnymi – poboczem.

PRZECZYTAJ TEŻ: Utrudnienia na S6 i A1. Ruszają remonty

Natomiast na autostradzie A1 do 11 października trwa remont. Na 7-kilometrowym odcinku w kierunku Łodzi ruch odbywa jednym pasem, obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h. MOP Kleszczewko jest zamknięty dla pojazdów ciężarowych i autobusów.

remont A1
(Amber One)

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze