Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Krynica Morska: Ratownicy zakończyli sezon na plaży

Oficjalnie zakończył się sezon turystyczny na plażach Krynicy Morskiej, najbardziej obleganych przez wczasowiczów przybywających z całej Polski i wielu stron świata. Ratownicy pełniący służbę na Plaży Białej z tej okazji częstowali się tortem, na którym wykonano z kremu cyfrę 0, ponieważ w tym roku nikt na tej plaży nie utonął. Oczywiście mogą zdarzyć się jeszcze dni, kiedy korzystna aura będzie zachęcać do kąpieli - warto pamiętać, że ratowników wodnych już tam nie ma.
Krynica Morska: Ratownicy zakończyli sezon na plaży
Ratownikom podziękował za wysiłek burmistrz Krynicy Morskiej Adam Ostrowski 

Autor: Plaża Biała Krynica Morska/FB

Tort z liczbą 0 symbolem braku utonięć

Na Plaży Białej w Krynicy Morskiej zabrzmiał już ostatni w tym roku gwizdek, oznaczający zakończenie pracy w danym dniu przez ratowników wodnych, którzy powrócą tutaj do służby dopiero w roku przyszłym. Z drużyną Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego działającą pod kierunkiem Bożeny Ruszkowskiej spotkał się burmistrz Krynicy Morskiej Adam Ostrowski, który podziękował wszystkim ratownikom za wysiłek w służbie, który przyniósł znakomity wynik - żadnego utonięcia na plażach strzeżonych. Do gratulacji przyłączył się też przedstawiciel policji - funkcjonariusze Posterunku Policji w Krynicy Morskiej swoją służbę pełnią przez okrągły rok. 

ZOBACZ TEŻ: Sopot podsumowuje sezon. Kurort odwiedziły setki tysięcy turystów

Od 1 września plaże w Krynicy Morskiej nie są już strzeżone. Jeżeli więc ktoś nabierze chęci do kąpieli, powinien to czynić ze szczególną rozwagą.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama