Uroczyste zakończenie sezonu Gedanii 1922
Autorom tych sukcesów podziękowano podczas uroczystego i tradycyjnego zakończenia sezonu, tym razem 2025/2026. Na obiekcie sportowym przy Al. Hallera 201 w Gdańsku byli obecni władze klubu, który kontynuuje tradycje piłkarskiej sekcji KS Gedania założonej w 1922 roku, sponsorzy, partnerzy, sympatycy, a przede wszystkim zawodnicy i zawodniczki GKS Gedania 1922.
Było mnóstwo podziękowań za pomoc i ciężką pracę wykonaną w minionym sezonie, ale było także sporo uśmiechu i satysfakcji, bo 2025/2026 to wyjątkowo udany sezon w Gedanii.
Trzy awanse potwierdzeniem rozwoju klubu
Trzy awanse nie zdarzają się często i warto było je docenić, choć może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Gedania wciąż czeka na godne upamiętnienie, choćby w przestrzeni miejskiej.
Partnerzy wspierający sukcesy Gedanii 1922
Wśród kluczowych partnerów klubu, którzy przyczynili się do sukcesów w sezonie 2025/2026, są: Wro-System, Energa z Grupy Orlen, miasto Gdańsk, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Instytut Pamięci Narodowej, CNF Autoserwis, Softcom, Dakkar, RehaControl, Piekarnia-Cukiernia Pellowski, Optyk.gd czy Sportpoland.com.


Napisz komentarz
Komentarze