Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Zawsze Wiadomości

latarnia morska Rozewie
Majówka 2024. Zwiedzaj latarnie morskie i statki

Za symboliczną złotówkę 1 maja będzie można zwiedzać latarnie morskie na polskim Wybrzeżu, znajdujące się w administracji Urzędu Morskiego w Gdyni. To akcja z okazji 20-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej, organizowana wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Narodowego Muzeum Morskiego. 8 czerwca można będzie też zwiedzić statek Zodiak II.

Dzisiaj, 08:30
Kryptowaluty
Oszukana ,,na kryptowaluty''. Chciała pomnożyć oszczędności, a straciła 200 tys. zł.

51-letnia mieszkanka Gdańska, która chciała pomnożyć swoje oszczędności i zaufała oszustom. Kobieta była przekonana, że bezpiecznie zainwestowała swoje pieniądze w kryptowaluty. Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Kobieta straciła 200 tys. zł.

Dzisiaj, 05:00
Uciekał przed policją, wiózł narkotyki warte pół miliona złotych
Uciekał przed policją, wiózł narkotyki warte pół miliona złotych

To nie był dobry dzień dla 32-letniego gdańszczanina, który najpierw nie zatrzymał się do kontroli, salwował się ucieczką, a na dodatek w samochodzie wiózł narkotyki o wartości prawie pół miliona złotych, które na domiar gubił podczas ucieczki. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 21:10
Reklama
Katarzyna Kałduńska
Kałduńska: Mój zawód polega na tym, by towarzyszyć ludziom i dawać im dobrą śmierć

Czasem telefon dzwoni o godzinie 2 w nocy. Choć wszystko krzyczy, żeby jeszcze pospać, wkładam buty i jadę. I kiedy ten ból pacjentowi odchodzi, wiem, po co jestem – mówi Katarzyna Kałduńska, pielęgniarka paliatywna, założycielka Fundacji Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim, Pomorzanka Roku 2023 „Zawsze Pomorze”.

Wczoraj, 20:25    1    1
Niespodziewana porażka Arki Gdynia ze Zniczem w Pruszkowie
Niespodziewana porażka Arki Gdynia ze Zniczem w Pruszkowie

Piłkarska drużyna Arki, mimo że przeważała w meczu i częściej strzelała na bramkę Znicza, to niespodziewanie przegrała 0:2 w Pruszkowie w meczu Fortuny 1 Ligi.

Wczoraj, 20:06
Konkurs dla młodych miłośników i miłośniczek teatru. Trwają zgłoszenia
Konkurs dla młodych miłośników i miłośniczek teatru. Trwają zgłoszenia

Konkurs imienia profesora Andrzeja Żurowskiego, nieżyjącego już wybitnego krytyka, badacza teatru, szekspirologa, który przez lata mieszkał w Gdyni, kontynuowany jest z myślą o młodych ludziach piszących o teatrze, którzy chcą doskonalić swój warsztat krytyczny. To już XI edycja.

Wczoraj, 16:52
Reklama
Janusz Lewandowski, Magdalena Adamowicz
Lewandowski i Adamowicz otwierają pomorską listę KO do Parlamentu Europejskiego

Koalicja Obywatelska ujawniła nazwiska kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na pomorskiej liście to m.in. Janusz Lewandowski i Magdalena Adamowicz. Ciekawie się robi od miejsca trzeciego w dół. Bo tu głównie mamy polityków z drugiego szeregu, niezbyt medialnie znane twarze.

Wczoraj, 16:22
Bałtyk, poszukiwania nurka
Wypadek w Bałtyku! Służby szukają nurka, zaginął podczas ćwiczeń wojskowych

Od trzech godzin służby ratunkowe szukają w Morzu Bałtyckim nurka - żołnierza wojsk specjalnych - który zaginął podczas ćwiczeń wojskowych w okolicach Westerplatte.

Wczoraj, 16:16
prof. Michał Markuszewski
Gdański Uniwersytet Medyczny ma nowego rektora. Kto nim został?

442 elektorów w środę, 24 kwietnia wybrało nowego rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. To farmaceuta prof. dr hab. Michał Markuszewski.

Wczoraj, 14:18
Reklama
Już dziś poznamy laureatów konkursu Pomorzanka/Pomorzanin roku 2023
Już dziś poznamy laureatów konkursu Pomorzanka/Pomorzanin roku 2023

19 kandydatur zgłoszono do prestiżowego tytułu Pomorzanki/Pomorzanina Roku, który już po raz trzeci zostanie przyznany przez naszą redakcję. Laureatów konkursu poznamy już dziś.

Wczoraj, 14:14
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka