Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Osiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa

Tragiczny wypadek koło Nowego Dworu Gdańskiego. Zginął pieszy

Jedna osoba zginęła w wypadku na drodze S7 na odcinku między Nową Holandią a Nowym Dworem Gdańskim. Pieszy zginął pod kołami ciężarówki w miejscowości Stare Babki. Jeden pas ruchu w kierunku Warszawy jest częściowo zablokowany.
wypadek w Starych Babkach

Autor: KWP w Gdańsku

Wypadek na S7 k. Nowego Dworu Gdańskiego. Nie żyje pieszy

Zgłoszenie o wypadku do dyżurnego nowodworskiej policji otrzymał w poniedziałek po godz. 7.00.

- Na miejscu cały czas pracują policjanci pod nadzorem prokuratora – mówi mł. asp. Karolina Fogiel, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. - Technik kryminalistyki zabezpiecza ślady. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na wysokości miejscowości Stare Babki, na S7, w kierunku Warszawy, prawdopodobnie, z nieustalonych na razie przyczyn wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy wszedł 61-letni mężczyzna. Jego pojazd był zaparkowany przy barierkach. Przesłuchujemy świadków tego zdarzenia, aby ustalić jak mogło dojść do wypadku.

Strażacy po dojeździe na miejsce wypadku zastali leżącego na poboczu drogi S7 mężczyznę.

- U rannego resuscytację krążeniowo – oddechową prowadzili ratownicy z wojskowej karetki medycznej, która akurat przejeżdżała tą trasą - informuje kpt. Jakub Czaplicki, rzecznik nowodworskich strażaków. - Mężczyzna został potrącony przez samochód ciężarowy. Kierowca ciężarówki nie miał żadnych obrażeń. Po przyjeździe wezwanej pomocy medycznej, to oni kontynuowali resuscytację. Udrażniali drogi oddechowe, zadbali o termoizolację rannego. Niestety, przed godziną 8.00 lekarz stwierdził zgon.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa