Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Piłkarze z Milwina najlepsi w Luzińskiej Lidze Sołeckiej

To jedyna tak liga ma Pomorzu. W sezonie zimowym jej rozgrywki toczą się w hali. Po ostatniej kolejce Luzińskiej Ligi Soleckiej LZS w Hali zwycięzcami okazali się piłkarze z Milwina.
Piłkarze z Milwina najlepsi w Luzińskiej Lidze Sołeckiej
Najlepsze drużyny w halowej Luzińskiej Lidze Sołeckiej

Autor: Pomorskie Zrzeszenie LZS

W niedzielę, 12 lutego odbyła się ostatnia kolejka halowej Luzińskiej Ligi Sołeckiej LZS. Wygrana w tych zmaganiach nie była dla części obserwatorów wielkim zaskoczeniem. Piłkarze-amatorzy z Milwina bardzo dobrze radzą sobie także w rozgrywkach na naturalnych boiskach.

Najlepszą drużyną halowych rozgrywek, zorganizowanych przez Witolda Dąbrowskiego z Gminnego Ośrodka Sportu Rekreacji i Turystyki w Luzinie, została właśnie drużyna z Milwina, która pokonała piłkarską ekipę z Kochanowa 7:0.

Na drugim miejscu rozgrywki zakończyła drużyna z Luzina, która nie bez kłopotów pokonała Barłomino 5:2. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Kębłowa, którzy zremisowali z Robakowem 1:1. Obydwie drużyny na zakończenie ligi, miały taki sam dorobek punktowy, ale o brązowych medalach dla Kębłowa zadecydował, lepszy bilans bramkowy.

Komplet wyników ostatniej kolejki: LZS Sparta Kochanowo –LZS Sołecka Milwino 0:7, LZS Sołecka Robakowo – LZS Sołecka Kębłowo 1:1, LZS Trak Barłomino – LZS Błyskawica Luzino 2:5.

Po zakończeniu ostatniego meczu, odbyła się uroczystość wręczenia nagród, w której uczestniczył, m.in. Jarosław Wejer, wójt gminy Luzino. Rozgrywki sędziowali Mirosław Miotk i Radosław Sikora, a za opiekę medyczna odpowiadał Rafał Wróblewski.

Rozgrywki zorganizowane zostały przez GOSRiT Luzino, a zostały dofinansowane przez gminę Luzino i Pomorskie Zrzeszenie LZS.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka