Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Wielki leżak i huśtawka na plaży w Krynicy Morskiej

Przyjeżdżając do wielu miejscowości mamy okazję wykonania pamiątkowego zdjęcia przy okazałych napisach z nazwą miasta, na ławeczkach, przy figurach znanych ludzi - w Krynicy Morskiej takie formy przestrzenne ustawiono bezpośrednio na plaży, czyli w miejscu które latem będzie z pewnością najchętniej odwiedzane.
Wielki leżak i huśtawka na plaży w Krynicy Morskiej
Ten czterometrowej wysokości leżak z pewnością będzie miejscem wykonywania pamiątkowych zdjęć przez turystów

Autor: Fot. UM Krynica Morska

Plaża w Krynicy Morskiej słynie ze swej szerokości i czystego drobnego piasku. Wprawdzie włodarze miasta i przedsiębiorcy z branży turystycznej obawiają się nieco, że otwarcie kanału żeglugowego pod Skowronkami zakłóci zasilanie plaż piaskiem przez morski prąd - bo zatrzymywać go może falochron wejścia do kanału Nowy Świat, lecz dopiero najbliższy sezon pokaże, czy te przewidywania zostaną potwierdzone.

Póki co, w Krynicy Morskiej zadbano o dodatkowe atrakcje dla plażowiczów. Na szerokiej plaży ustawiono dwie olbrzymie formy przestrzenne, które na pewno będą miejscem wykonywania pamiątkowych zdjęć. Jak widać na zdjęciach, obie formy przestrzenne wyposażono w duże napisy "Krynica Morska". 

Pierwsza z nich to wielki leżak, czterometrowej wysokości, zbudowany z drewna i metalowej siatki, ustawiony między wejściami na plażę nr 23 i 24. Na ten leżak można wejść, widoczne są specjalne drewniane schodki.

Drugą z form jest ponad trzymetrowej wysokości drewniana huśtawka. Ustawiona została między wejściami na plażę nr 28 i 29. Zarówno leżak, jak i huśtawka zdemontowane zostaną dopiero jesienią, by nie zniszczyły ich morskie sztormy.

Wielka huśtawka na plaży w Krynicy Morskiej - już można robić sobie przy niej zdjęcia

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama