Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Można się jeszcze zgłaszać na Wrześniowe Targowisko w Tczewie

Wrześniowe Targowisko w Tczewie to idealne miejsce dla kolekcjonerów, rękodzielników i wszystkich tych, którzy chcą sprzedać niepotrzebne już, a wciąż piękne przedmioty. Najbliższa edycja tego wydarzenia odbędzie się 3 września w godz. 10.00-15.00 na skwerze Doktora Schefflera, placu Hallera i pobliskich uliczkach. Jeszcze do końca tego miesiąca mogą się zgłaszać potencjalni wystawcy.
Wrześniowe Targowisko 2022, Tczew

Autor: N. Kuśmierczuk

Wrześniowe Targowisko w Tczewie. Gratka nie tylko dla kolekcjonerów

Od pierwszej edycji Wrześniowego Targowiska w Tczewie chodziło o stworzenie takiego miejsca, żeby kolekcjonerzy, rękodzielnicy i wszyscy ci, którzy chcą sprzedać niepotrzebne już, a piękne przedmioty, mogli się spotkać i wymieniać posiadanymi „cudeńkami”.

PRZECZYTAJ TEŻ: Targ różnorodności zdominował starówkę w Tczewie. Za nami 11. Pchli Targ

Wrześniowe Targowisko to również okazja do zrobienia niedrogich zakupów. Jak mówią organizatorzy, jest ono „córką” Pchlego Targu.

Spośród tysiąca drobiazgów i cudeniek każdy znajdzie coś dla siebie. Można handlować: książkami, płytami, zabawkami, ozdobami, biżuterią, starociami, wyrobami handmade, odzieżą i obuwiem. Wydarzenie adresowane jest głównie do osób prywatnych i organizacji pozarządowych.

Podczas targowiska obok strefy handlowej pojawią się też strefy animacji, muzyki i relaksu.

Wrześniowe Targowisko w Tczewie. Trwają zgłoszenia

Fabryka Sztuk, która jest organizatorem targowiska, jeszcze do końca sierpnia czeka na zgłoszenia zainteresowanych udziałem wystawców. Warto zaznaczyć, że podczas tego wydarzenia nie ma opłaty targowej. Wystarczy zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.fabrykasztuk.tczew.pl, i czekać na odpowiedź organizatora.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tłumy miłośników dobrego jedzenia odwiedziły Dobry Targ w Oklaskach Stanisławie

W czasie trwania Wrześniowego Targowiska, czyli 3 września w godz. 10.00-15.00, organizator prosi o nieparkowanie pojazdów w miejscu odbywania się imprezy (skwer Doktora Schefflera, plac Hallera i pobliskie uliczki). Dla potrzeb wydarzenia całkowicie wyłączone zostaną z ruchu dwie jezdnie na pl. Hallera (vis à vis kamienic nr 1-6 oraz 20-24).

Partnerami wydarzenia są Zakład Usług Komunalnych i Straż Miejska w Tczewie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama