Księżyc wylądował w gdańskim kościele. Te zdjęcia robią wrażenie!
Srebrzysta poświata, gotyckie mury i muzyka, która przenosi w inny wymiar. Dzięki wystawie „Museum of the Moon” w Centrum św. Jana można stanąć oko w oko z 7-metrową repliką srebrnego globu. Zobacz w naszej galerii, jak gdańska świątynia zamieniła się w kosmiczne obserwatorium!
Więcej: 7-metrowy Księżyc u waszych stóp w Centrum św. Jana w Gdańsku! Już można oglądać
Napisz komentarz
Komentarze