potrącenie kobiety na przejsciu dla pieszych w Kowalach

Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Kowalach! 40-latka trafiła do szpitala

Kobieta przechodząca przez jezdnię na wyznaczonym przejściu dla pieszych w Kowalach w gminie Kolbudy w środę, 31 stycznia została potrącona przez osobowego peugeota. 40-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policjanci pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Kierowcy peugeota za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Piotr
Piesik
1.02.2024 / 14:02

Wypadek w Kowalach! 40-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych

Zdarzenie miało miejsce wieczorem w środę, 31 stycznia na przejściu przez jezdnię w Kowalach w gminie Kolbudy. Po otrzymaniu informacji o potrąceniu pieszej dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim natychmiast skierował na miejsce patrol drogówki, wyruszyli tam też ratownicy medyczni. 

Jak wstępnie ustalono, 40-latka przechodziła przez jezdnię na wyznaczonym przejściu dla pieszych. Najechał na nią samochód osobowy peugeot, za którego kierownicą siedział 23-letni mężczyzna. Potrącona kobieta z obrażeniami ciała została odwieziona do szpitala w Gdańsku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek na torach w Gołubiu! Pociąg potrącił mężczyznę

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego – wynik był negatywny. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, przeprowadzono też wszystkie czynności niezbędne dla ustalenia okoliczności zdarzenia. 

Za spowodowanie wypadku drogowego sprawcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze