Setki uczestników, historie osób po przeszczepieniach i apel o większą świadomość dotyczącą dawstwa narządów. W sobotę 20 czerwca przez centrum Gdańska przeszedł jubileuszowy, 30. Bieg po Nowe Życie. Promował on transplantologię i ideę ratowania życia poprzez przeszczepy.
Ulicami Głównego Miasta w Gdańsku 20 czerwca przejdzie jubileuszowa, 30., edycja Biegu po Nowe Życie. Wydarzenie promujące ideę transplantacji ponownie zgromadzi osoby po przeszczepach, lekarzy, sportowców, artystów oraz mieszkańców Pomorza, którzy wspólnie zamanifestują wsparcie dla ratowania ludzkiego życia. Sprawdź szczegóły!
Dzięki reklamom możemy codziennie publikować wiadomości z całego Pomorza całkowicie za darmo. Wyłączenie blokady reklam to realne wsparcie lokalnych mediów