Choć jest kalendarzowa jesień, to za oknem czuć już zimę. Lodowiska w Trójmieście działają albo zaraz zaczną działać. Warto zatem przygotować się na tę zimową aktywność fizyczną. Sprawdź, gdzie pojeździsz na łyżwach w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i okolicach.
Gdańskie lodowisko przy Placu Zebrań Ludowych ponownie zaprasza miłośników zimowych atrakcji. Od 22 listopada obiekt działa w zupełnie nowej hali namiotowej, oferując codzienną jazdę na łyżwach. Ile w tym roku zapłacimy za wypożyczenie sprzętu i bilet wstępu?
Lodowisko w Gdańsku wraca w nowej odsłonie. W sobotę, 22 listopada, Plac Zebrań Ludowych ponownie stanie się zimowym centrum rekreacji dla fanów łyżwiarstwa. Lodowisko będzie pełnowymiarowe, a nowością mają być karnety dla łyżwiarzy.
Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą już odwiedzać Gdańskie Lodowisko, które w sobotę oficjalnie ruszyło na Placu Zebrań Ludowych. Ile kosztują w tym roku bilety?
Lodowisko na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku już otwarte! Ceny i godziny otwarcia pozostały bez zmian. Raz w roku z Kartą Mieszkańca można wejść na lodowisko bezpłatnie.
Zima też ma swoje uroki. I warto z nich skorzystać. Jeśli białe szaleństwo, to także na łyżwach. Właśnie ruszyło Gdańskie Lodowisko, na którym zaroiło się od małych i dużych łyżwiarzy. W piątek, 9 grudnia na placu Zebrań Ludowych otworzył je Gdański Archipelag Kultury.
Dzięki reklamom możemy codziennie publikować wiadomości z całego Pomorza całkowicie za darmo. Wyłączenie blokady reklam to realne wsparcie lokalnych mediów