Po ogromnym sukcesie roślinnej strefy wytchnienia „LeŚnia” Nadbałtyckie Centrum Kultury zaprasza na kolejną, tym razem kosmiczną podróż. Od wtorku, 23 czerwca w gotyckich wnętrzach Centrum św. Jana w Gdańsku możemy oglądać 7-metrową replikę Księżyca. To słynna na całym świecie instalacja „Museum of the Moon” autorstwa brytyjskiego artysty Luke’a Jerrama.
Dzięki reklamom możemy codziennie publikować wiadomości z całego Pomorza całkowicie za darmo. Wyłączenie blokady reklam to realne wsparcie lokalnych mediów