Kierowcy już od poniedziałku, 29 czerwca ponownie będą mogli korzystać z bezpłatnego Eko parkingu przy Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu. Na zmotoryzowanych czeka ponad 700 miejsc postojowych. Parking będzie czynny przez całą dobę aż do 30 sierpnia. Spod Ergo Areny do centrum Sopotu, na plażę i w okolice Opery Leśnej kursować będą elektryczne eko-busy.
Dzięki reklamom możemy codziennie publikować wiadomości z całego Pomorza całkowicie za darmo. Wyłączenie blokady reklam to realne wsparcie lokalnych mediów