Od 27 czerwca do końca sierpnia na trasie z Bielska-Białej przez Katowice, Warszawę i Trójmiasto do nadmorskiego kurortu codziennie kursuje teraz Pendolino.
Dzięki reklamom możemy codziennie publikować wiadomości z całego Pomorza całkowicie za darmo. Wyłączenie blokady reklam to realne wsparcie lokalnych mediów